On Wings of Eagles (2016)

Loading...

On Wings of Eagles (2016)

1900
Viti: 2016 Cilësia: HD

Përshkrimi

Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta...