In a Valley of Violence (2016)

Loading...

In a Valley of Violence (2016)

5247
104 min
Viti: 2016 Cilësia: HD IMDb: 6.1

Një i huaj misterioz dhe sulm i papritur dhune e kthen një fshat të qetë në një strofull hakmarrjeje të përgjakshme.