The Untamed (2016) 18+

Loading...

The Untamed (2016) 18+

2134
Viti: 2016 Cilësia: HD

Përshkrimi

Nje çift me probleme martesore gjejne nje meteor, duke u perballur me nje krijese misterioze. Jetet e tyre permbysen nga zbulimi i kesaj krijese qe eshte burim i kenaqesise por dhe i shkaterrimit.