The Soloist (2009)

Loading...

The Soloist (2009)

283
Viti: 2009 Cilësia: HD IMDb: 6.7

Një gazetar i Los Anxhelos ndërsa kërkon një artikull të ri për gazetën, ai zbulon një gjeni muzikant të pastrehë të trajnuar nga Juilliard dhe përpiqet të përmirësojë situatën e tij.