Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016)

4702
Viti: 2016 Cilësia: HD

Përshkrimi

Pasi Shredëri bashkon fuqitë me shkencëtarin e marrë, Bekstër Stokmen, Bibopin dhe Rokstedin për t'i dhënë fund botës, Breshkat Ninxha duhet të përballen me një armik më të fuqishëm: me Krengun famëkeq.

 • MQUC

  kur del ne HD?

 • Shikuesi X

  A do e ripostoni kur del me kualitet ma t lart?

 • The Creator

  A ka mundesi te publikoni serialin “How I Met Your Mother”

 • 8r3 c0d3

  bravo shum te shpejt jeni bere ..filmi i bukur gjithashtu(nuk ndjek kronologjine e animacioneve ose librave comic por i ngrenshem) keni parasysh ai shkencetari ka kriju ato mouserat http://i9.photobucket.com/albums/a85/raphaelprime/13.jpg

 • upss1

  qe shum her e kum lyp edhe un ket serial shpresoj qe vendosin me publiku

 • Halim

  Legenda Jeni Shum Tshpejt <3

 • Andi

  kur mendoni qe do ta nxirrni hd?

 • Gresi Bezhani

  HD ??

 • Roi Harper

  Na cavet drrasat me kto HD Kamer. O nxirreni filmin tamam o mos e nxirrni fare.

 • Bob Ismaili

  a mundet filmin The Invisible Boy 2014

 • Bardh

  kur del be mo hd mos boni hjg

 • Lurien cela

  nxirreni HD keshtu eshte kot fare 😛

 • Alex

  Hej vec deshta me ju thon jo vec per kit film por per gjith filmat mos futni filma nese nuk jan HD, me mir presim se sa ta shohim kshtu, esht me t’vertet kot per gjithsesi faliminderit.

 • Rron Sopi

  hajde mo ne hd

 • gzim bekteshi

  Po du me dit kur del filmi: one piece film gold

 • Gersi’i Pira

  zeri edhe figura nuk jane njekohesisht . ju lutem shume rregullojeni .

 • Gersi’i Pira

  Bravo stafit per punen e kryer , por duket shume kot kur ngjarja ndodh dhe zeri vjen mbas 10 sekondash

 • Gersi’i Pira

  zeri edhe figura nuk jane ne akord .. Mbasi jep figuren , zeri del mbas 10 sekondash

 • dri

  Zeri nuk i pershtatet videos ne film

 • luter

  ka opsion vlc ku mund ta levizesh zerin me para ose prapa

 • aldo

  BRAVO SE NUK SHTYHET VERA FARE

 • R E B E L

  Mfal Zoteri ,Por Zakonisht crackers duhet te presin nje version DVD Chinese edition te dal ose te dal dvd international qe ta bejne crack ,dhe nese nuk e di po duhesh te kesh shume guxim te futesh filem pa license ,ose pa i paguar te drejtat si netflix ose ndonje app[faqe]tjeter

 • Ermal

  Kur keni me postu suicide squad HD … Jemi tu prit