Suicide Squad (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Suicide Squad (2016)

0
Viti: Cilësia:
 • Rexhep Bytyqi

  skom qare pa e kqyr edhe pse so hd

 • kingslayer

  edhe un tybe

 • kingslayer

  bravo per filmin… qat now you see me 2 a po na boni reply bile a muni me qit a jo

 • Sam

  Me ne funddd

 • KuK Siano

  Para 1 jave e pashe ne kinema , shume i mire osht pavaresisht vlersimit qe i kan bo : )

 • Faqja ma e mire 😀 Bravo !! Tani pres vetem filmin “Nerve” ne shtator del ka kohe 🙂

 • Blerim Hajdari

  Valla nuk jeni normal a ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Audio punon. Provo opsionet e tjera. Psh thevideo.

 • edii

  te asnjeri nga linqet nuk punon audio
  ju lutem rregullojeni sonte

 • Hergert

  Pershendetje . Doja te dija se kur mund te dali dhe te perkthehet sezoni i ri i House of Cards , sepse kam pare qe ka dal edhe ne internet . Shpresoj te marr nje pergjigje . Ju pergezoj per punen qe beni . Ju faleminderit

 • Bb

  Pse genjen more shok? Audio spunon the video

 • Ben7

  Palidhje film

 • Ardit Ramadanaj

  Super Film..Mundsisht edhe Mechanic: Resurrection (2016)!

 • R E B E L

  Suicide Squad Comic Book eshte me interesant edhe si protagonist nuk eshte vetem 1 grua qe e urren supermenin ,por ne fakt ka me shume aksion ,dhe ne kete rast kane deshtuar duke e marrur Will Smith si Deadshot ,sepse personaliteti i Will Smith me ate te Deadshot eshte ndryshe

 • Endri

  ju lutem filmin The Bucket List !

 • Arlindo Beckham

  nuk punon zëri , ju lutem rregullojeni 🙂 !!

 • dopeboy

  a paska far kualiteti qe ja vlen me kqyr bre?

 • klejdi

  pse kam probleme me zerin ne vidto?a jam i vetmi?

 • Malda

  Mundësisht Now You See Me 2 edhe Nerve ???

 • Blerim Hajdari

  Ne pc po bojke audio , ne tel jo .

 • MMV

  U munova mos me e pas inat prej review po qeka film kot.
  Flm ce e postut.
  Keto fansat e DC u duket vetja si grup elitar tip apple suckers, po asgje spo nxjerrin ndrrit

 • Jetmir

  Vendosni kufje dhe ju rregullohet zeri 100% sukses

 • Jetmir

  Vendos kufje

 • Tedi Shijaku

  kualiteti i zerit eshte vertet shume keq si ne pc ashtu ne smartphone

 • Movie

  Prishet kualiteti rreth minutes 50 e ca ?

 • Irgi Memia

  a mun me e nxjerr filmin Bluffmaster

 • Altin Ademi

  Brravo per tgjitha filmat . Kam nje kerkes a bon filmin Now You See Me 2 pls pls

 • ZEJD

  Ju lutem nxirreni ne HD

 • Gersi’i Pira

  e di qe filmi eshte publiku me 5 gusht , por kur mund te dal hd ?

 • Filmi me i deshtuar qe kam par ndonjehere. Jam penduar qe shkova e pash ne kinema. Ju lutem mos e shikoni ne qofte se jeni adhurues te dc comics sepse do tju leje nje pershtypje te keqe

 • KosovaeshteShqiperi

  Filmi super por e dhiten nfund kur e vran El Diablon, pa to filmat e ardhshem te suicide squad sdo kan kuptim 😛

 • Tedi Shijaku

  Nqs e gjeni me kualitet me te lart te figures dhe zerit pasi audio nuk m punon as ne pc as ne smartphone do te ishte me te vertet sh mire nqs e ri nxirrni serish

 • Aldo Cirakolli

  ju lutem hd

 • Banana Deicide

  Pse je tu e spoil filmin? A je papak ti a qka?

 • mamaqiresi

  mos bo spoil

 • anonGirl016

  Ju lutem bejeni hd sa me shpejt

 • kaleruesi

  i do nja 2 muaj te dali ne hd ky

 • Enada

  Kur do e vendosni me nje cilesi me te mire??

 • Dion Hoxhq

  Edhe ju lutem filmin Nerve , por me cilesi te mire

 • Dion Hoxhq

  Pse nuk pi lejoni komentet e mija duhet mi pranu kritikat filma24

 • Lenti0o0

  HD mundesisht

 • Gersi’i Pira

  kur del n hd filmi se mezi po e presim

 • Malvin Selimi

  Hd kur nxirret?

 • Rron Sopi

  hajde hd babo hd

 • Ledjo Molloti

  a dihet gjo kur del ne cilesi me te mir ?

 • Asian Movies HD

  yessss

 • anongirl016

  Kur do dali ne HD ? Vitin tjeter?

 • Kleivis

  sa e padurume xp

 • Maniak i filmit 👁

  Sapo kontrollova dhe ka dal ne DVD quality shpresoj qe do e postojn sot ose neser!!! YEAH! I was waiting for this….

 • AndY Agario

  Shum faleminderit qe e nxorret HD faqja me e mire shqiptare ♥♥♥

 • BuT Im NoT a Rapper

  Filmat “Dog Eat Dog 2016, The Accountant 2016, Bastards 2016, USS Indianapolis 2016, Hacksaw Ridge 2016(shum i fort), Boyka Undisputet 4 2016, Live by night 2016” cilin tkini mundsi

 • Jetmir

  Jo te nderuar, filmi eshte duke u shfaqe ne kinema. Ne Digital HD do te del me 15 Nentor, ndersa ne Blu-Ray do te del me 13 Dhjetor. Filmi do te jet Extended Cut.

 • diarselimi92

  Brravo per filmat qe pi shfaqni 🙂
  Gjithashtu e kam edhe ni sygjerim, per filmat qe jan HD edhe tjerat te jen te markuara me ndonje TAG ose diqka te ngjashme, faleminderit.

 • Redon Bytyqi

  marun tu i sherby illuminatit 😉

 • serial-killer

  Filmi me i mbaruar qe ka bere DC … bravo stafi i filma 24

 • ZEJD

  ju lutem me pak reklama “filma 24, filma 24” ne mes te ekranit

 • Xhonnn

  Ju lutem ka mundesi per filmat resident evil ( te gjitha pjeset ju lutem )

 • The Flash

  qka i bjen kjo spoil spoilers se shum her e kum ndexhu

 • Presheva

  eshte edhe nje pjse ne 1:54:43
  ps: Faleminderit

 • krasniqi.sabi

  super film edhe super pun bravo stafit! veq ni kerkes nese bon mos mi qit qato titrat nmes t ekranit bash nmomentet ma tbukra… flm per mirkuptimin edhe shum suksese nvazhdim

 • Arianit Krasniqi

  perkthimet e filmave nuk jan mir, fjalet perkthehen ne kuptime krejt ndryshe prej se qka asht muhabeti, bile edhe i perkthejn gabim. pershtatni pak ma mir, mos i perktheni fjal per fjal, I speak english water!!!

 • Paul Smith

  spoil i bjen mos fol palidhje me na kallxu qka bohet qitash …

 • OGdawg

  Bravo mut e bane sen po rri pa fol smh

 • Arianit Krasniqi

  na keni lodh me kto reklama “filma24.tv” ne mes te ekranit, ne mes te filmit!!! veni si njerz diku ku nuk pengon me pa filmin, ku nuk pengon me pa qka po ndodh!!! ashtu kshtu po i vidhni filmat edhe po doni te drejta te autorit!!!

 • shkarkoje filmin ose shko ne kinema shoku.

 • Arianit Krasniqi

  mir e ki. spaku shoh film e jo shkronja shumicen e filmit…

 • KL4JDI88

  Mos i degjoni kritiket,ky esht nje film fantastik

 • Buron Qeriqi

  Sot ka dale Suicide Squad pa pjes te fshira te Joker,merreni dhe pertheheni ju lutem❤️️

 • emiljanpici

  Extended edition eshte????

 • jo, normali.

 • Faik Rama

  o vlla faqja bo ca tdoje kur ka hapsira pa dialog…nqs stplqn ka website tjera sa tdush..

 • Arianit Krasniqi

  ruju se po qperthen… valla edhe ban po edhe sban se nuk e ka ble asni film qe po I qet ktu, e perveq ksaj, edhe nese i blen, nuk e ka at te drejt me modifiku gja tek filmi

 • Florind Murtezi

  pse me del error 404 not found?
  ju lutem me ndihmoni

 • Provo linket poshte videos, ose shiko videon djathtas.

 • antipolitike

  faqja ska drejt me postu filma pa i ble, a ti ki drejt mi kqyr pa pare. Valla q1m nane jena na shqiptart ( Plus asaj lyp edhe pa marketing ) ….

 • Kristian A. Haderi

  Nxirrni filma te tjer rreth I.T ose Hack, jane vertet te mrekkulueshme sidomos ky i fundit Anonymous a.k.a Hacker (2016)

 • Ledi

  Pershendetje.pse nul eshte me ikona e tv ne filma si ishte me pare.nuk mund ti shoh ne tv por vetem ne telefon.flm

 • Nuk e kuptoj per cfare e ke fjalen. shiko videon djathtas per te mesuar si t’i shikosh nga opsionet e tjera ne faqe.

 • Ledi

  Dua ta kaloj filmin nga telefoni ne tv.e keni pasur me pare kte opsion .sa hapja filmin ishte ne cep te ekranit ikona .tani nuk esht me ka disa dit.flm