“Sherlock” The Abominable Bride (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

“Sherlock” The Abominable Bride (2016)

0
Viti: Cilësia:
 • Sherlock osht serial shum i suksesshum, po masi qysh e di un eka veq ni episod sivjet, e paskit postu si film,
  mir ish kon me perkthy komplet 3 sezonat e kti seriali 🙂

 • ddwow

  pse sja nisni mi perkthy serialin animor naruto shippuden

 • Cosys

  Pershendetje filma24…un jam nje fans i rregullt i faqes tuaj dhe ju pergezoj per punen qe po beni…ju lutem mund ta rregulloni audion sepse kam nje vit qe e pres sezonin e ri te sherlock holmes dhe nuk shijohet pa degjuar zerin e Benedict..ju faleminderit

 • mooovier

  serialin e sherlockit mir ish kon.. Edhe Ip Man 3 se ka dal ne janar
  Ma te mirt jeni

 • audio punon, kontrollo ndonje opsion te pajisja ku e shikon filmin.

 • Elitebook

  A jan edhe epizdoat tjer t’postum n;faqe a jo ??

 • ifusI rasiV

  qysh presum more deri n2017ten tash , dy her ren e kom kshyr qaq mpelqej

 • Ismajl

  A e dini qe jeni mat fortit, digitalb e tring nuk krahasohet me ju (se edhe ata ne te njejten menyre punojn) nuk blejne te drejta hiq, kshtu qe ju kurr mos u nalni! Rune kapitalin qe e fitoni e hajde te bojm ni VOD edhe nai kanal pernime! Un ju kisha perkrah financiarisht e profesionalisht! Te bojm NetFlixin e Kosoves! Plz mos e postoni osht koment per admina! Qysh kishim mujt me kontaktu? me ju lyp me domain (whois) e di qe sun ju gjej.

  Me respekt Ismajli.

 • salien

  ju lutem mund ta postoni filmin eshte nga filmat me te suksseshem ngjermani

 • salien

  ju lutem nxireni dhe pjesen e dyte nqs eshte e mundur.flm

 • Ina Panci

  un sapo e shkarkova filmin dhe nuk ka audio

 • E pra e ka fajin pajisja ku e shikon ti, jo filmi

 • berat

  “Not Without My Daughter” a muni me postu n portal me titra

 • Rein Çitozi

  duhen vite me i perkthy te gjitha
  derisa ti perkthejne keta ne kemi vdekur :'(

 • Elion Ma

  “Constantine” mund Ta perktheni ju lutem

 • LN

  Ju lutem filmin Hidden Figures 😀 , Pune te mbare