Sezoni 4 – Episodi 23 (I FUNDIT)

Për cdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Sezoni 4 – Episodi 23 (I FUNDIT)

5896

Përshkrimi

Oliver bashkohet me një forcë befasuese në përpjekjen për të ndalur Damien Darhk dhe magjinë e tij përgjithmonë.