Sezoni 4 – Episodi 17

Për cdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Përshkrimi

Banditja e Insekteve arratiset nga burgu dhe kthehet në Palmer Tech duke kërcënuar se do të vrasë të gjithë në ndërtesë nëse ajo nuk merr bio-çipin që është implantuar në shtyllën kurrizore të Felisitis.