Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

Për cdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

830

Përshkrimi

Në këtë seri të fundit të sezonit të parë, Fordi zbulon historinë e tij të fundit e të guximshme, Doloresi përqafon identitetin e saj të vërtetë ndërkohë që Maeve e vë në zbatim planin e saj.

  • Visar Sherifi

    Ju lumt djema, vazhdoni me kete serial si dhe te tjeret ne vazhdim me episodet e radhes ju lutem, jeni me te miret, ju faleminderit shum!

  • visi

    ej a fillon tash apet sezoni 2 apo ne 2018 qishtu kom nigju a? plus bravo me qit serial maj miri osht flm veq a muni me kallzu i fillon tash sezoni 2 apo 2018

  • Pinkman 😊

    Po ne 2018 fillon sezoni i dyte