Resident Evil: Extinction (2007)

Loading...


Loading...

Resident Evil: Extinction (2007)

4775
Viti: 2007 Cilësia: HD

Përshkrimi

Pas katastrofës në qytetin "Raccoon" të mbijetuarit udhetojnë nga shkretetira e Nevadës duke shpresuar për të shkuar në Alaskë. Alise i bashkohet grupit dhe luftojnë sëbashku kundër "Umbrella Corp".