From Mexico with Love (2009)

Loading...

From Mexico with Love (2009)

3587
96 min
Viti: 2009 Cilësia: HD IMDb: 5.4

Një trainer që tashmë e ka humbur shkëlqimin e tij merr përsipër të stërvisë një boksier të ri kokëfortë dhe vetë-shkatërrues.