The Magnificent Seven (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

The Magnificent Seven (2016)

0
Viti: Cilësia:
 • Tom Cruise

  WOW

 • Desaret

  Cilesia eshte kamer dhe jo HD.

 • Arbër Halili

  a ka mundesi ne HD filmin “Don`t breathe”?

 • dsa

  po babik e pam po shkrujke aty

 • A$AP

  filmin Shadwell Army qe kishit mujt me qit

 • Gjith Çka

  Mos i qitno o vlla ma mir hiq se sa kamer filmin q.r

 • Desaret

  Kur e kam shkruar une ne faqe cilesia ishte HD, pastaj e kane ndryshuar.

 • kameleoni

  Super film.Ja vlen te shihet edhe me kete incizim 🙂

 • soni damjani

  pershendetje nje kritike shume e madhe jan bere miljona filma dhe hidhni vetem romance,thriller, ose ripublikim filmash kot .. 🙂 .. st bohet me hy me pa naj film tamam se vetem fantashkence na ka marr malli per aksion edhe filma taman.. cbehet kshu u bo 1 muj qe s sshof mo flima ktu se nuk te terheq as1 .. publikoni filma me IDM 3.1 etc.nqs doni perktheni filma taman se per ti pagu keni perkthysat merrni filma qe ja vlejne… mfal se mbase jam un gabim po gjths ky eshte mendimi dhe opinjoni im…

 • imdybala

  Nice.. filmin the Thinning a mund?

 • Alb

  a ka naj directlink per download?

 • lumdrini

  cka asht ‘kamer’ ?

 • Desaret

  Qe eshte filmuar me kamer ne nje kinema.

 • Alb Janina

  cilesine HD ju lutem

 • Rijad Çerkini

  Qitne HD

 • Renny Records

  ja u sugjeroj ta shikoni bravo Filma24.TV

 • Misheli

  ke shum te drejt edhe perkethimi esht gjysem gjysem disa e shkruajn gabim fjalet

 • Pinkman 😊

  Nje film western shum i bukur, ku shohim nje kast te mrekullushem qe nderthurin nje aksion te papare. Filma24 👏❤

 • JohnHedger

  Ju lutem postoni linkat e ri , keta bejne 24-30 ore per ti marr , dhe nuk qendron problemi tek interneti por tek seeds t linqeve

 • JohnHedger

  Ca flet ti mor kot ? Ky eshte Magnificient 7 , nje nga me te shikuarit e momentit ne Amerike !