The Last Boy Scout (1991)

Loading...

The Last Boy Scout (1991)

2170
Viti: 1991 Cilësia: HD

Përshkrimi

Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një politikan.