Lady Bird (2017)

Loading...


Loading...

Lady Bird (2017)

1098
94 min
Viti: 2017 Cilësia: HD

Përshkrimi

Viti i fundit i gjimnazit një 17 vjeçare që jeton në Sakramento, Kalifornisë fillim të viteve 2000. Problemet me familjen, miqtë, shkollën dhe përpjekjet për të njohur veten dhe vendin që i takon.