Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Loading...

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

2635
Viti: 2017 Cilësia: HD

Përshkrimi

Katër adoleshentë thithen në një videolojë magjike dhe e vetmja mënyrë që ata mund të shpëtojnë është të punojnë së bashku për të përfunduar lojën.