Jason Bourne (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Jason Bourne (2016)

4090
123 minuta
Viti: 2016 Cilësia: HD

Përshkrimi

Ish-agjenti më i rrezikshëm i CIA-s, Xhejzon Born (Matt Damon), del nga fshehja për të zbuluar të vërteta të fshehura nga e shkuara e tij.

 • ishalla sa me shpejt HD

 • Donat

  Captain America Civil War HD sa ma shpejt

 • thekosowari

  moti ka dal ajo o donat

 • Edi8600

  A mund ti qitni “The basketball diaries” dhe “The quick and the Dead”

 • filma24 shkrojnat sen spo shihet ?!

 • Leni gjoka

  Super film
  A keni filmin e universal soldier day of reckoning

 • Faruk Krasniqi

  ishalla sa ma shpejt HD

 • Jo.

 • Kopitesss

  Filimi qe isha duke e pritur,jam i sigurt qe do te jete super 🙂

 • Blerim

  Super film.
  Kur do ta postoni The Conjuring 2 ?

 • Blerim Hajdari

  Ish kan mir neighbors 2 me fillu me perkthy , HD ka dal.

 • Nittey

  sa ma shpejt HD !!!!!

 • Leni gjoka

  A e keni n’plan me more

 • Andi Deda

  kur mund te dale ne HD ky?

 • FirstNeverFollows

  Stafi i filma 24 ju pergezoj per punen qe beni vec nji deshire kisha serialin preety little liars a bon me e nxjerr se eshte shum interesant. Faleminderit

 • Nittey

  a e keni njet me qit HD bre ??

 • asd

  disa screenshots do ndihmonin

 • Luan Qovanaj

  kurr bohet HD se u lodhem tuj prit

 • Mr_Men

  Qe eshte pune keti Filmi do e Postoni HD apo jo ..jemi tu prit 🙂

 • noi

  filmin temptation a muni me qit

 • Ardit

  Hallall ju koft. Hala ne asni faqe torrenti nuk ka dal me kete kualitet.
  BRAVO

 • Cpomdf

  flm shum njerzz 🙂 t’pakten tash eshte mir hdrip 🙂 me mir se Kamer 😀 😀 bravoooo filma24

 • Carmelo

  ky osht qija ropt film

 • Dorrcku Vitamin D Dorrck

  Shume gjigand asht ky si film 🙂 Bravo stafi 😉

 • Alkan Rushiti

  Stafi mund ta postoni filmin Snowden ?

 • Laura

  I kam thene dhe une dhe me kane thene jo …

 • Komisioni i filmave

  Filmi qenka kualitet i mire, mos deshe 4k kualitet ti

 • Jotti

  Me falni per nuk arrij dot ta shkarkoj, a me ndihmon ndokush. Flm.

 • ceni meremes

  po kto me vlla kan msu i gjo o hd o ska…shum mir eshte kualiteti

 • Armemd

  A mund te me tregoj njeri titullin e filmit te par te ktij se ky filem bazohet nga e shkuara dmth filin e par

 • The Bourne Identity (2002)
  The Bourne Supremacy (2004)
  The Bourne Ultimatum (2007)
  The Bourne Legacy (2012)
  Jason Bourne (2016)

  P.S Të gjitha pjesët i ke ne faqe!

 • Armemd

  Faleminderit shum!

 • ensar

  filmin Snowden pls

 • aldo

  kur del the prison break sezoni 5

 • endritjahaj1

  si e ka titullin ai filmi me matt damon ku nis si kandidat per senat dhe i fshijne kujtesen pasi ka taku nje vajze, keshtu nis dhe ktu e kam len, me ndihmon kush, mbase nuk isha shume i qarte po kaq me kujtohet, qe mos te rri ti kontrolloj me radh

 • billi

  po ky osht ,kta veq e kan qit 2016
  aty

 • endritjahaj1

  e paska the adjusment bureau sesht ky mezi e kam gjet e ka pas dhen top channel para disa kohesh dhe mu fiksu, se kisha pare

 • Servet

  Nese mundet filmi …Staining Whistler’s Mother… me Rowan Atkinson….

 • iliri

  ku muj me downlodu?