Gotti (2018)

Loading...

Gotti (2018)

657
105 minuta
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.3

Historia e bosit të krimit Xhon Gotti dhe e të birit të tij... Vjen së shpejti në cilësinë HD...