The Girl on the Train (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

The Girl on the Train (2016)

0
Viti: Cilësia:
 • imdybala

  flm

 • Al bania (smartgirl001)

  sh flm per perkthimin e ketij filmi qe eshte po aq i arrire sa edhe romani…

 • edonasa

  pse nuk po shkarkohet filmi?

 • Matrix23

  Rastesia beri qe kur po kthehesha nga puna ne metron e Londres te shifja nje vajze tek lexonte nje liber “Vajza ne tren” dhe ne darke te gjeja rastesisht ket film ketu.

 • Marigona Luna Mazreku

  kur del me kualitet me te mire

 • Sunset

  Ka dal me kualitet te mire, a mundeni ta nderroni kualitetin

 • besi

  kur del me kualitet hd?

 • dri

  Zeri nuk punon

 • Provo player tjeter nga ata poshte videos. Duhet te punoj.

 • Kjo eshte menyra si funksionojne faqet me filma per t’i mundesuar me titra shqip. Nuk dalin 100, por 4-5 ne rastin tim. Thjesht mbylli me X.