Fukrey (2013)

Loading...

Fukrey (2013)

315
Viti: 2013 Cilësia: HD IMDb: 6.9

Rruga e katër shokëve për të plotësuar ëndrrën e tyre. Ata përplasen me shumë vështirësi dhe personazhe të ndryshme, nga një hajdut e deri tek një kriminele. Mes prapësive dhe këngëve miqtë kalojnë sfidat.