Fever (2016)

Loading...

Fever (2016)

8054
Viti: 2016 Cilësia: HD IMDb: 5.8

Një vrasës humbet kujtesën pas një aksidenti. Pasi zgjohet, të vetmet gjëra që mban mend janë emri i tij dhe ndjesia se ka kryer një krim.