Delibal (2015)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Delibal (2015)

0
Viti: Cilësia:
 • Trim Callaku

  Pershendetje Staf i nderuar
  Kisha ni lutje… Faqja juaj eshte me ni layout shum te mir. Por i mungojn disa filtrime shtes. Si radhitja simbas IMDB’s ose viti i shfaqje e me radh. Disa jan s.p.sh. “Me te shikuarat” me rezultat jo te knaqshem per mua:S. Ka edhe disa tjer por prap rezulltati i dobet. Ju lus ti fusni edhe disa filtrime, me shpres ta bej kete faqe edhe me te shikuar!
  Faleminderit per mirkuptim

 • filmin “Don’t Breathe” dhe “Nerve” 🙂 jeni me te miret!

 • Uzeir Ibrahimi

  filmi me i mire romantik ndonjehere i bere nga industria e filmit turk, e kam pare me pare, thjeshte fantastik…

 • greta

  PO edhe un e kisha propozu nje gje te tille .shpresoj ta perkrahni kete ide . faleminderit 🙂

 • Dorrcku Vitamin D Dorrck

  Ky ishte nje super film i Romance Drame Bravo Stafi jeni te mrekullueshem per kto emicione qe na percillni me kto filma Bravo Bravo Bravo (Y) Jeni me te miret.

 • Arlindo Beckham

  on tears :/

 • Klej

  Shume i bukur. Histori shume e bukur. 💟💔💞

 • Al bania (smartgirl001)

  shuuume i bukuuur.. une e kam pare edhe me pare dhe me shume kenaqesi e pash perseri… Bravo jeni vertet me te miret…

 • leos smile

  mos qitni qisi filma turk please, ma kallen shpirtin serialet mos edhe filma tash!

 • Rasa

  Super film …. Ju lutem te vendosni me shume filma turq

 • Blerta

  Hey … kam vleresim maksimal (y) … do desha nje film qe e gjej me mjaft gabime ne faqe te tjera, dhe ne anglisht esht jo i plote …

  “aşk sana benzer”
  Faleminderit !!

 • King Demhasaj

  kjo qika si llokum

 • Eri

  Filmi me i bukur faleminderit

 • Klej

  Film shume i bukur💕💕💕

 • Kleivis

  ide shume e mire ka nevoje te kete nje filter sipas IMDB, ktu ka naj her ca filma qe sdi pse i nxjerrin

 • Signorina 7

  NICE flim ..shum i bukur mendoj se esht me romantiku ktu ^_^ thjesht adhurim ♥♥…komplimente per ju stafi 🙂 😉

 • Signorina 7

  ^_^ adhurim

 • will lo

  Filmi me i bukur qe kam par ndo nje her..!!

 • ada

  shum film i bukurrr…vetem se fundi sh i hidhur :(((((
  sa me shum filma te zhanerit romanceee…dhe urimee per punen e mrekullueshme stafi

 • nuri

  shum film i bukur

 • Gentrit Devaja

  pse nuk pom bon veq loading po rri

 • FXTR

  a muni me postu filmin Love Loves Coincidences !?

 • kela bici

  Si mund ta shkarkoj filmin? Kush me ndihmon? Falemnderit.

 • Shiko videon djathtas.