Daddy’s Home 2 (2017)

Loading...

Daddy’s Home 2 (2017)

2215
100 min
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 6.1

Duke qenë se më në fund e pranuan ekzistencën e njëri-tjetrit, Bred dhe Dasti tani duhet të merren gjatë pushimeve me baballarët e tyre të bezdisshëm.