Constantine (2005)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Constantine (2005)

580
Viti: 2005 Cilësia: HD

Përshkrimi

John Constantine shikon demonët që vijnë në tokë dhe është i interesuar të zgjidhë problemin duke iu përgjigjur Ferrit! Constantine, lufton një armik të ri të jashtëzakonshëm në këtë thriler të mbinatyrshëm, i cili i ka hedhur rrënjët thellë në një qytet ku kufijt e botës së shpirtrave janë shkatërruar... dhe Ferri po përhapet. Ujë i Bekuar. Një Dragua që hedh flakë. Një armë shpëtimtare e krijuar nga një kryq. Me këto armë dhe i përkrahur nga një femër police, John Constantine është një luftëtar shpirtrash në një betejë midis Parajsës dhe Ferrit.

 • ceni

  Super Film o ky faleminderit filma24 <3

 • Idd

  Saa e kom kerku ket film me titra shqip…. Shum Faleminderit Filma24 😀

 • Xhi No

  shum film i bukur ju lutem filma24 fusni sa me shume filma horror

 • Elion Ma

  mund ta perktheni serialin ju lutem i ka vetem 13 episoda
  Constantine