Central Intelligence (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Central Intelligence (2016)

0
Viti: Cilësia:
 • BestMusic

  haha sa film i bukur!! :]]

 • Qendrim Morina

  jeni me te miret qe sa e kam prit

 • Erald Kurtulaj

  Stafi kur po i qitni captain america edhe x-men…ka shum kohe qe kan dal ne for
  matin Hd

 • noti

  njeri pre filmave me te mire qe egziston!
  Jeni te perkryer :d

 • dehar dehar

  admin pse nuk osht shum paster filmi dhe a mund fimlin teenage mutan ninja turtles 2016 ta nxirni HD

 • Gent

  e pse apet cilsia e keqe? e pse nuk e leni kur ta merni HD me qit? mos na shtini ligat qeshtu hahah

 • Fisnik

  Le bre mos ja q** nanen kur te qitni qitne HD ja mos e qitni hiq

 • klejdi

  adm flm shum qe e postuat ju bera nje kerkes dhe mezi po prisja

 • Kujtim Syla

  Nese keni mundesi me hedh filmin “THE SHALLOWS“ eshte nje filem shum i mir?

 • Adm Foto Mahnitese

  e kane hedhur 🙂

 • ANONYMOU$

  pritej me mir.. po nuk me pelqeu fare vetem diska skena +Dwayne The Rock Johnson nuk i shkon fare per te bere komedi.. ( MENDIMI IM)

 • bleronnn

  ej nqoft se ban me qit filmin the barbershop the next cut [2016]

 • Huti

  o ti burr mos tu prit shko kqyre ne kino e ki HD, mos jau tesh bothen.

 • ZEJD

  Pse nuk I nxirni direkt HD

 • RedFo0

  Super film bravo ;), Ju lutem hidhni sa me shume filma Aksion – Komedi

 • kur del HD

 • Fisnik

  Kallzom ti mu ku e sheh lezetin kur e kqyr ni film me kit kualitet?A e kqyr veq me thon qe e kom kqyr ma i pari

 • Gresa Kukaj

  Filmi Neighbors 2 ?

 • fisiikttu

  Nisoj sikur te filmi spy nuk i shkon as jason steatham per te ber komedi nisoj edhe ky filmi disa aktor te mdhaj nuk kan nevoj per komedi ,,like e ki

 • fisiikttu

  Ka dal

 • Ken

  metalhead filmin pLease

 • kalllxom ti mu a ma mir me prit HD a me kqyr anglisht

 • Irgi Memia

  A mundeni me e nxjerr filmin Step Brothers i vitit 2008 me Will Ferrell dhe John C. Reilly

 • John Dren

  filmi eshte perkthyer gabim. ne minuten e 17:52 KEVIN HEART thote ” don’t you see the sweatshirt” qe do the thote “a nuk e shikon trikon aty” , ndersa stafi i 24filma e ka perkthyer “Do te me shikosh te djersitur”. te lutem rregullojeni.

 • John Dren

  a dini si me e kontaktu stafin e 24 filmave

 • Cfare problemi gjigant. Eshte perkthyer me degjim. Gabimet jane normale.

 • Blue Bull

  OOOOO STAFI PSE I KENI PRE DISA PJES ME SE LAT NAMMMMM :3

 • BestMusic

  shifet filmi tamom me ket kualitet . ngele tu u anku cdo film lol

 • I ka prere kinezi, jo ne.

 • Tom Cruise

  edhe qyl edhe ankohet shqiptari hahhaha Filna24.TV qka po thu ti hahahha ateher nuk dijshim kur dilnin filmat e ne tv i shikojshim pas 10 vjete e tash edhe ankohemi hahahha respekt filma24.tv jeni me te miret

 • Adri

  ju lutem filmin Now You See Me 2

 • dehar dehar

  mfalni boni nje pune shume tmire une cdo dite shoh filma te kjo faqe.Po filmin teenegae mutan ninja turtles 2016 kur do e nxjirni HD se shum cilesi e dobet eshte ajo qe keni postu me heret

 • Taulant

  Pse HDRip, kjo HD e pastert esht

 • Dorrcku Vitamin D Dorrck

  Gjigand si film 😀 Bravo stafi jeni me te miret 🙂 Nese do kishit mundesi Bastille Day do ishte super 🙂 flm.

 • Altin Syla

  Neighbors 2: Sorority Rising ???? pls qitne ma shpejt

 • Poli

  ma I mir se qe kum menu
  edhe Dwayne Johnsone ka ba punen e vet shum mir edhe pse nuk e kum besu qe pershtatet ne Komedi
  edhe Kevin Hart si ne krejt Filmat e ti eshte AS ne komedi 🙂

 • Betim Limani

  Ju kisha lutur ta hedhni pa prerje ket filem

 • Yona-chan {NOT CUTE!!!}

  I LOVE THIS MOVIE!!!!

 • Jack Sparrow

  ne kjo eshte nje prej filma me te mir qe egsiston kjo dmth qe ti paske filluar te shikosh filma dje !!!!

 • Ermal

  Pershendetje e kam nje problem nuk mund ti shikon filmat nuk hapen , sa her qe provoj del

  This media could not be loaded ,either because the server or network failed or because the format is not supported.

 • Instalo Google Chrome dhe provoje me ate. ose provo linket e tjera si Watchers, The video, etj.

 • Ardit Ramadanaj

  Nice movie

 • KL4JDI88

  Super film,por ju lutem a mund ti nxirrni 3 filmat jurassic park ?

 • Chuck Norris

  Super film

 • Gol Gol

  admin filmin “Bad Moms” plss

 • One Piece

  Pershendetje stafi, respekr për punën që jeni duke bërë.
  Edhe kisha një kërkes nëse keni mundesi Filmin HARD TARGET 2 sapo te keni mundesi ta vëni në faqen tuaj, Faleminderit!!!

 • Shfelto faqen mire se e gjen!

 • Ne faqe eshte.

 • One Piece

  Isha me pushime dhe më paska ikur faqja, gjithsesi Faleminderit!

 • efron fan

  pershendetje! kur mund te publikoni filmin Mike&dave need weeding dates te Zac Efron,Anna Kendric dhe Adam DeVine?

 • albaablah

  suuuuuuuuper film,ju lutem nxirrni dhe filma turqisht