Born to Race (2011)

Loading...


Loading...

Born to Race (2011)

290
99 min
Viti: 2011 Cilësia: HD

Përshkrimi

I lindur për të garuar është historia e Deni Kruger një djalosh i ri pilot garash me plot probleme, pas një aksidenti ne një gare të jashtëligjshme ai dërgohet të jetojnë me të atin ( ish pilot i Nascar) në një qytet të vogël por dhe në ketë qytet të vogël ai s'mund ë qëndroje larg garave.