Arrival (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Arrival (2016)

0
Viti: Cilësia:
 • denn

  hd ?

 • ArvaniT

  Kur ta ben abonimin e ki FULL HD 😛

 • besi

  jeni tpapam…kur mund te dali hd ?

 • op

  qe ka mundesi filmin e Tharki Chokro ,[Aamir Khan]

 • niku

  birth of the dragon ju lutem

 • Filmin “PASSENGERS” eshte super 🙂

 • Gent

  a muj me dit kur del HD ?

 • Argent Gjoleka

  HD kur?!!

 • Filmat s’kane data fikse per hd, nuk e di.

 • Ryan

  https://www.youtube.com/watch?v=jjmrxqcQdYg

  ju lutem a mund ta hidhni kete film duket fantastik …faleminderit stafi nqs e hidhni edhe nqs s’e hidhni prap jeni te mrekullueshem se na knaqet me keto filma !!

 • Paplan

  mos u be qesharak

 • TF07

  Po filmin HACKSAW RIDGE kur do e nxirrni?

 • Klejton

  Jane te zene duke perkthyer komedi romantike dhe filma aksion me vleresime 2.5

 • Valtheri

  E kam nje lutje, nese bene t’i rrisni fontin e titrave per filmat e radhes. Flm

 • Dejon2002

  Moana kur del HD PLS Sa ma shpejt

 • Paulin Lleshi

  humbje kohe

 • Gazi

  Bravo

 • Suhejb Mustafa

  Bravo faqja
  ju lutemsa me shume filma biografidhe me imdb samete larte

 • Suhejb Mustafa

  Searchingfor boby fischer super do ishte

 • Alban Nitaj

  ik mor pirdhu me gjith ket film
  film te duket ty

 • AMG

  film kot, ju keshilloj mos e humbni kohen me e pa

 • mario emn

  Pse ankoheni kot pse svini kte film apo atë film sikur po paguani lek ktu.. Po ju pëlqeu shikoni..

 • Agelajd Mbrice

  Filmin underworld blood wars kur do e hidhni?

 • Kur te jete e mundur perkthimi.

 • Oni Oni
 • Hysen Peqini

  E vetmja faqe me filma te hajrit