Anonymous a.k.a. Hacker (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

Anonymous a.k.a. Hacker (2016)

1234
95 minuta
Viti: 2016 Cilësia: HD

Përshkrimi

Aleks Daniliuk është një adoleshent që mëson marifetet e programimit kompjuterik. Kur familja e tij fillon të ketë probleme financiare, ai i futet jetës së krimit në internet dhe vjedhjes së identiteteve, i mbushur me inat për bankat. Gatë rrugës njihet me Sajin, një batakçi rrugësh i cili e prezanton me shkëmbimin në tregun e zi, dhe me Kirën, një hakere të re e cila nuk është vërtet ajo që duket.

 • Olsi Tahiri

  Good job staff-i !!!

 • Skyfter

  hacker A.K.A. anonymous mos ja ndrroni emrin filmit

 • MQUC

  Ja ka vlejt cdo sec qe e kam shiku.

 • Arti Hasku

  Adm Mos e Dini qysh me ndreq qeto se o kam del “The Connection Was Reset”

 • alb krasniqi

  a ka mundsi filmin deepwater horizon (2016)

 • Albin Berisha

  Hallall ju koft!

 • alban shehu

  Bravo ju qoft ky po eshte nje film per tu shiku

 • enea

  bravo shum film super

 • HGM oOPotatoOo

  Hajdo mo

 • juri

  emrin mir ja kan shkrujt ti se dike

 • Ndr Artti

  nuk asht emri mir oo noob