Ae Dil Hai Mushkil (2016)

Loading...

Ae Dil Hai Mushkil (2016)

10091
Viti: 2016 Cilësia: HD IMDb: 5.8

Kjo histori eksploron dashurinë, format që merr, mënyrat se si na ndryshon dhe rrugën e lodhshme drejt së cilës na çon. Është udhëtimi i dy personazheve, Alizeh dhe Ajan të cilët ecin nëpër jetë, dashuri dhe thyerje zemre.