3 Idiots (2009)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

3 Idiots (2009)

0
Viti: Cilësia:
 • Majson Brakaj

  shum flm filma24 qe nuk ma keni hequr emrin per perkthimin e titrave si disa te tjere..jeni faqja me e mir e filmave . respekte!!!

 • Valdrin

  filmi ma i mir qe e kom pa najher <3

 • elfat sejfuli

  E mahnitshme e papar filmi mi i mir ndonjeher qe kam par

 • KINGZ

  “Growing up Smith” ta perktheni film i bukur poashtu, dhe “Cassanova was a woman”.

 • Bas Shsj

  A mundeni ta tregoni filim dishoom

 • Boykaa.

  Kshyrja filmat tjer te Aamir Khanit se osht legjendar per ksi filma : PK edhe Taare Zameen Par (Like stars on earth , anglisht me lyp )..