13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016)

5073
Viti: 2016 Cilësia: Full HD

Përshkrimi

Në shtator të vitit 2012 militantë islamikë sulmojnë konsullatën amerikane në Libi, ku vritet ambasadori Stivens. Që nga ky moment, ushtarët dhe personeli do të luftojnë për 13 orë të gjata për të shpëtuar nga vdekja. Bazuar në histori të vërtetë.

 • QUE

  nuk punojne linqet e shkarkimit!

 • luter

  nuk e di per ty po per mua ne rregull jane ose ndoshta i rregulluan keto 26 minutat mbas komentit tend

 • uptobox provo mu pom ban uptobox me shkarku .

 • G Star

  Ja vlen me shiku,shum teper filem i mirr,flm per kte film stafi 24.

 • G Star

  allahile sa pritni per mu downloadu nje film se skom shkarku asnjeher,wetem i shikoj,por me intereson per sa koh shkarkohet ky film?

 • Doni Se

  2 ore as un aniher se shkarkoj po kto me netin e dobet e shkarkojn :p

 • Pershendetje,
  une vetem e provova linkun sepse as une nuk shkarkoj kurr film gjeth i Shikoj online.
  maheret kur kam shkarku per me lidh ne TV me usb rreth gjys ore. mbejke 1 film 1gb .

  Naten

 • ArLiinndd

  hiq mashum se 10minuta max.