12th Man (2017) aka Den 12. mann

Loading...

12th Man (2017) aka Den 12. mann

349
Viti: 2017 Cilësia: HDRip IMDb: 7.7

Në fillim ata ishin 12 sabotues. Nazistët vranë 11 prej tyre. Kjo është historia e vërtetë e atij që u largua dhe...