10,000 BC (2008)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

10,000 BC (2008)

1836
Viti: 2008 Cilësia: Full HD

Përshkrimi

Në vitin 10.000 para Krishtit, një gjahtar humbet gruan e tij nga një luftëtar i keq, kështu që mbledh së bashku një ushtri masive për të përshkuar shkretëtirën duke luftuar gjithë sjelljet e njeriut dhe të kafshëve vetëm e vetëm për të zbuluar një qytetërim të humbur dhe për të planifikuar një shpëtim të guximshëm.

  • Ariani

    cfar perkthimi palidhje i keni bere !!!

  • Arsenal fc

    A e kam vetem une kete problem qe : cdo here qe shtyp kendet e faqes kur rikthehet ketu nga ndonje web tjeter shfaqen reklama te ads edhe pse une kam program per bllokimin e tyre,jo se per dicka por vetem te kjo faqe ndodh.Po ashtu edhe durimi soset kur nje film e ke hapur para 1 ore dhe perseri ka problem mbushjeje!

  • Altin Guberi

    better down it