10 Cloverfield Lane (2016)

Për çdo sugjerim ose problem ju lutemi na shkruani më poshtë

Loading...

10 Cloverfield Lane (2016)

0
Viti: Cilësia:
 • Stiven Domi

  Ju lutem filmin “What’s Eating Gilbert Grape”

 • Maniak i filmit 👁

  I hupa 1 or e 43 minuta t jetes tu e kqyr kit film koti. Seriozisht, kush jon kta 43 mije persona qe e kan vlersu me kaq shume pike n’imdb ? per mu 2/10

 • Boykaa.

  Secili e ka shijen e vet per filma edhe filmi ske qaq kot sa po thu , pat skena shum interesante perveq fundit qe ke pak si pa kuptim .

 • Maniak i filmit 👁

  Nuk ke pakuptim, po shum palidhje! Po pat skena interesante, shum deshta me pas ni perfundim ndryshe, me qene diqka ma interesant por qe fatkeqsisht perfundoj n’mnyren ma palidhje n’bot. Horror ? No fuckin way. Megjithate ke te drejte, gjithkush shijen e vet.

 • al

  sh.film i bukur. vetem pa kuptim qe nuk ishte ky

 • Aurens Byku

  shum film i bukur por mbaroi pa lidhje. Dhe ky film nuk mund te quhet hororr, ndoshta aventure po

 • Axelmania

  Perkthimi perpara tekstit…pe prish shume

 • 8r3 c0d3

  ky film eshte shume i bukur nese beni pak kerkime online dhe kuptoni qe filmi eshte pjese e vogel ose me sakte rrezultat i dickaje me te madhe